Home

kihloissa Pigmentti vilpitön ledecká světový pohár v usa pari Puheenjohtaja Synkkä

Ledecká dojela na Světovém poháru v Lake Louise dvanáctá, na vítězku  ztratila přes dvě sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká dojela na Světovém poháru v Lake Louise dvanáctá, na vítězku ztratila přes dvě sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká vlétla na prkno. Ovládla kvalifikaci, v osmifinále ji čeká Němka

Ledecká po 11. místě ve sjezdu: V sobotu to bude lepší. Jako vždy |  iSport.cz
Ledecká po 11. místě ve sjezdu: V sobotu to bude lepší. Jako vždy | iSport.cz

Nejlepší výkon v olympijské sezoně. Mám docela radost, pronesla Ledecká -  Aktuálně.cz
Nejlepší výkon v olympijské sezoně. Mám docela radost, pronesla Ledecká - Aktuálně.cz

Výsledky SP v alpském lyžování 2019/20: Ester Ledecká v TOP 10 | iSport.cz

Jízda se nepovedla. Ledecká na úvod Světového poháru vypadla v prvním kole  - Aktuálně.cz
Jízda se nepovedla. Ledecká na úvod Světového poháru vypadla v prvním kole - Aktuálně.cz

SP v alpském lyžování 2021-2022: program, kalendář ⛷️ | BetArena.cz

Ledecké se nepovedl ani druhý sjezd sezony, v Lake Louise byla dvaadvacátá  | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecké se nepovedl ani druhý sjezd sezony, v Lake Louise byla dvaadvacátá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká byla ve sjezdu v Bansku dvacátá, vyhrála Shiffrinová. Závod  ovlivnily pády - Aktuálně.cz
Ledecká byla ve sjezdu v Bansku dvacátá, vyhrála Shiffrinová. Závod ovlivnily pády - Aktuálně.cz

Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro  třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté -  iDNES.cz
Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté - iDNES.cz

Ledecká dojela třetí ve sjezdu SP v Cortině, vyhrála Goggiaová |  ČeskéNoviny.cz
Ledecká dojela třetí ve sjezdu SP v Cortině, vyhrála Goggiaová | ČeskéNoviny.cz

Fantastická Ledecká! Česká lyžařka obsadila ve sjezdu Světového poháru v  Cortině d'Ampezzo třetí příčku - Sport.cz
Fantastická Ledecká! Česká lyžařka obsadila ve sjezdu Světového poháru v Cortině d'Ampezzo třetí příčku - Sport.cz

První sjezd pro suverénní Goggiaovou. Ledecká po chybách dvanáctá - iDNES.cz

Ledecká zajela nejlepší super-G v sezoně, v Rusku vyhrála Brignoneová -  iDNES.cz
Ledecká zajela nejlepší super-G v sezoně, v Rusku vyhrála Brignoneová - iDNES.cz

Ledecká dojela ve sjezdu Světového poháru osmá, favoritka Goggiaová závod  nedokončila | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká dojela ve sjezdu Světového poháru osmá, favoritka Goggiaová závod nedokončila | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vynikající Ledecká. V Ga-Pa vyrovnala svůj druhý nejlepší výsledek v  super-G - Aktuálně.cz
Vynikající Ledecká. V Ga-Pa vyrovnala svůj druhý nejlepší výsledek v super-G - Aktuálně.cz

Druhý triumf ve Světovém poháru. Ledecká ovládla superobří slalom ve Val  d'Isere - Deník.cz
Druhý triumf ve Světovém poháru. Ledecká ovládla superobří slalom ve Val d'Isere - Deník.cz

Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně |  iSport.cz
Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně | iSport.cz

Ledecká se v dalším sjezdu ve Val d'Isere podělila o sedmé místo,  nejrychlejší byla Goggiaová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká se v dalším sjezdu ve Val d'Isere podělila o sedmé místo, nejrychlejší byla Goggiaová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká zajela solidně, přesto přišla o vedení ve sjezdu | Týden.cz

Ester Ledecká na ZOH 2022: Program snowboardu i lyžování a rozhovor - CNN  Prima NEWS
Ester Ledecká na ZOH 2022: Program snowboardu i lyžování a rozhovor - CNN Prima NEWS

Další skvělý závod Ester Ledecké, ve druhém sjezdu v Lake Louise skončila  těsně pod stupni vítězů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Další skvělý závod Ester Ledecké, ve druhém sjezdu v Lake Louise skončila těsně pod stupni vítězů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká má smůlu. Sjezd v Lake Louise, kde loni triumfovala, se nepojede -  Aktuálně.cz
Ledecká má smůlu. Sjezd v Lake Louise, kde loni triumfovala, se nepojede - Aktuálně.cz