Cancellara svjetski prvak na kronometar - tportal

HRT: SP biciklizam: Australac Rohan Dennis svjetski prvak na kronometar

Slobodna Dalmacija - Braniteljica naslova u vožnji na kronometar slomila  nogu: izgubila kontrolu nad biciklom, udarila u zaštitnu ogradu i odletjela  preko nje
Slobodna Dalmacija - Braniteljica naslova u vožnji na kronometar slomila nogu: izgubila kontrolu nad biciklom, udarila u zaštitnu ogradu i odletjela preko nje

Državno prvenstvo kronometar & cesta 2017 | CYCLING TEAM ZADAR

Biciklistički klub Fortica ovog vikenda organizira Nacionalno prvenstvo u  cestovnom biciklizmu
Biciklistički klub Fortica ovog vikenda organizira Nacionalno prvenstvo u cestovnom biciklizmu

Radotić 20. u utrci na kronometar za biciklistkinje, Barać 26. u muškoj  konkurenciji - Sportnet
Radotić 20. u utrci na kronometar za biciklistkinje, Barać 26. u muškoj konkurenciji - Sportnet

kronometar Instagram posts - Gramho.com

60.VN 1.Svibnja, Memorijal Damira Zdrilića

Triatlon/kronometar bicikl Argon18 E117+

Biciklizam – Wikipedija

Na upravo završenoj utrci na kronometar... - Biciklistički Klub Rijeka |  Facebook
Na upravo završenoj utrci na kronometar... - Biciklistički Klub Rijeka | Facebook

Prvenstvo Zagreba u biciklizmu na kronometar: Dominacija Perfe u mlađim  kategorijama / Zagorje.com
Prvenstvo Zagreba u biciklizmu na kronometar: Dominacija Perfe u mlađim kategorijama / Zagorje.com

Biciklistički kluba "Sokol" Vinkovci uspješno nastupio na Nacionalnom  cestovnom prvenstvu te prvenstvu "na kronometar" | Novosti.hr
Biciklistički kluba "Sokol" Vinkovci uspješno nastupio na Nacionalnom cestovnom prvenstvu te prvenstvu "na kronometar" | Novosti.hr

Miholjević četvrti na juniorskom EP, za tri dana - cestovna utrka | 24sata

HRT: SP biciklizam: Dumoulinu zlato na kronometar

FRAN MIHOLJEVIĆ OSVOJIO 11. MJESTO NA EP-U: Ovaj je rezultat došao nakon  što je na kronometar osvojio odlično četvrto mjesto – Net.hr
FRAN MIHOLJEVIĆ OSVOJIO 11. MJESTO NA EP-U: Ovaj je rezultat došao nakon što je na kronometar osvojio odlično četvrto mjesto – Net.hr

Kronometar - Novosti - CRO Race 2019

Australac Rohan Dennis svjetski prvak na kronometar - Večernji.hr

Nacionalno prvenstvo na kronometar u Šibeniku i na cesti u Zadru – Hrvatski  biciklistički savez
Nacionalno prvenstvo na kronometar u Šibeniku i na cesti u Zadru – Hrvatski biciklistički savez

HRT: Tirreno - Adriatico: BMC-u momčadski kronometar

Kronometar (sport) – Wikipedija

Ugriniću zlato i srebro na državnom prvenstvu - Sport - 057info - Zadar

HRT: Biciklizam: Biciklisti Sv. Donata nastupili na PH u utrci na kronometar

Zadarski - Damjan Zupanc iz BK Zadar najbolji u vožnji na kronometar

Utrka na kronometar biciklista i triatlonaca na Dračevcu 26.10. -  narodni-list.hr
Utrka na kronometar biciklista i triatlonaca na Dračevcu 26.10. - narodni-list.hr