Home

Nesteyttää pätevyys lievittää jalgpall saksamaa vs serbia kytketty likiarvo vaihtaa

Saksamaa lõi MM-valiksarjas üheksa, Horvaatia seitse väravat | MM-valiksari  | ERR
Saksamaa lõi MM-valiksarjas üheksa, Horvaatia seitse väravat | MM-valiksari | ERR

Inglismaa ja Saksamaa moodustasid jalgpalli EMi eel Itaalia ja Hollandi  vastu ühisirinde - Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Inglismaa ja Saksamaa moodustasid jalgpalli EMi eel Itaalia ja Hollandi vastu ühisirinde - Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Serbia toob Tallinnasse mitu tippklubide mängijat | Jalgpall | ERR

Itaalia ja Saksamaa tegid viigi, Tšiili alistas Inglismaa | Jalgpall | ERR

Saksamaa lõi kodus Lätile peaaegu sama palju väravaid kui Eestile -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Saksamaa lõi kodus Lätile peaaegu sama palju väravaid kui Eestile - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpall - Milline eurohooaeg FC Floralt! Pärast Serbia klubile Niši  Radnickile võitmist näidati hambaid Saksamaa tippu kuuluvale Frankfurdi  Eintrachtile. Võõrsilmängule 1:2 kaotuse pealt läinud Flora kordas oma head  esitust, Vlasiy Sinyavskiy
Eesti jalgpall - Milline eurohooaeg FC Floralt! Pärast Serbia klubile Niši Radnickile võitmist näidati hambaid Saksamaa tippu kuuluvale Frankfurdi Eintrachtile. Võõrsilmängule 1:2 kaotuse pealt läinud Flora kordas oma head esitust, Vlasiy Sinyavskiy

Ivanovic, Matic, Kolarov, Tošic, Ljajic: Serbia toob Eestisse hulga tähti -  Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Ivanovic, Matic, Kolarov, Tošic, Ljajic: Serbia toob Eestisse hulga tähti - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Serbia koondise jalgpallur pidi USA klubist lahkuma, sest tema naine ründas  sotsiaalmeedias protestijaid - Delfi Sport
Serbia koondise jalgpallur pidi USA klubist lahkuma, sest tema naine ründas sotsiaalmeedias protestijaid - Delfi Sport

Saksa DV jalgpalli lülitamisest Saksamaa jalgpalliajalukku - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Saksa DV jalgpalli lülitamisest Saksamaa jalgpalliajalukku - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Jalgpalli MMi alagrupid: Saksamaa madistab Hispaaniaga, Ghana jahib Uruguay  vastu revanši - Delfi Sport
Jalgpalli MMi alagrupid: Saksamaa madistab Hispaaniaga, Ghana jahib Uruguay vastu revanši - Delfi Sport

15. minutiks vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm väravat |  EM-valiksari | ERR
15. minutiks vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm väravat | EM-valiksari | ERR

Saksamaa – Eesti EM-valikkohtumine mängitakse täismaja ees | Jalgpalli  Eesti koondis | ERR
Saksamaa – Eesti EM-valikkohtumine mängitakse täismaja ees | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Saksamaa sai Rumeeniast läbi raskuste jagu | MM-valiksari | ERR

80 aastat Saksamaa ootust saab lõpu: mäng, mida tuleb nautida -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
80 aastat Saksamaa ootust saab lõpu: mäng, mida tuleb nautida - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Inglismaa ja Saksamaa olid võidukad, Hispaania sai üllatava kaotuse |  MM-valiksari | ERR
Inglismaa ja Saksamaa olid võidukad, Hispaania sai üllatava kaotuse | MM-valiksari | ERR

Inglismaa sai tulises vastasseisus jagu Saksamaast | Jalgpalli EM | ERR

Saksamaa võitis EM-i resultatiivseima mängu | Jalgpalli EM | ERR

Pole vaja mingit Ballackit! Saksamaa tegi Austraaliaga, mis tahtis!

Punase kaardi järel põllule pääsenud Serbia jokker kukutas Atalanta  ülivalusal moel karikasarjast - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Punase kaardi järel põllule pääsenud Serbia jokker kukutas Atalanta ülivalusal moel karikasarjast - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

EM-iks valmistuv Saksamaa lõi Lätil puuri täis | Jalgpalli EM | ERR

Viimase minuti värav saatis Serbia MM-ile ja Portugali play-off'i |  MM-valiksari | ERR
Viimase minuti värav saatis Serbia MM-ile ja Portugali play-off'i | MM-valiksari | ERR

Serbia alistas võitluslikus mängus Saksamaa 1 : 0 | Pistik.net